Menu
RSS
A+ A A-

Igrzyska Dzieci - II Memoriał im. Jerzego Perschke w MOSIR

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Igrzyska Dzieci - II Mamoriał im. Jerzego Perschke w MOSIR

W środę 21 lutego 2018 roku Burmistrz Józef Blank uczestniczył w otwarciu Mistrzostw Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej Chłopców - Igrzyska Dzieci II Memoriał im. Jerzego Perschke, który odbył się w hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim.

Uczestnicy turnieju piłki nożnej, zanim rozpoczęli sportowe zmagania, uczcili pamięć zasłużonego szczególnie dla piłki nożnej działacza sportowego Jerzego Perschke. Młodzi piłkarze złożyli też wiązankę kwiatów i zapalili znicz na grobie śp. Jerzego Perschke. Memoriałowe zmagania młodych piłkarzy obserwowała żona śp. Jerzego oraz syn.

W zawodach udział wzięło 11 drużyn. W wyniku rywalizacji - najpierw w 3 grupach, a później zwycięzcy grup w bezpośrednich pojedynkach - I miejsce wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 z Ostródy, II miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej z Biskupca Pomorskiego i na III miejscu na podium stanęli zawodnicy Szkoły Podstawowej w Nowym Grodzicznie.

Puchar dla najlepszego zawodnika ufundowany przez Jerzego Perschke juniora odebrał z rąk fundatora Jakub Sadowski z SP Nr 1 w Ostródzie.

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę