Menu
RSS
A+ A A-

VIII Nowomiejski Jarmark Wielkanocny

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
VIII Nowomiejski Jarmark Wielkanocny

VIII Jarmark Wielkanocny

W niedzielę 25 marca 2018 roku na rynku nowomiejskim odbył się VIII Jarmark Wielkanocny zorganizowany przez Starostwo Powiatowe przy współpracy Urzędu Miejskiego i Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim pod patronatem „Gazety Nowomiejskiej”.

Była to ósma edycja przedświątecznej imprezy, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Z zaproszenia organizatorów skorzystało w tym roku ponad 70 wystawców.

Goście odwiedzający Nowe Miasto oraz mieszkańcy Miasta i całego powiatu mieli okazję poczuć atmosferę Świąt Wielkanocnych oraz zaopatrzyć się w ozdoby i drobne upominki. Ponadto dla wszystkich, którzy zajmują się rękodziełem użytkowym i artystycznym była to okazja do zaprezentowania swoich wyrobów szerszemu gronu odbiorców.

Podczas jarmarku przeprowadzony został konkurs na najładniejszą ozdobę i w tym roku najciekawszą ozdobę zaprezentowała Pani Aneta Stypik z Mroczna.

Wszyscy wystawcy z rąk starosty Andrzeja Ochlaka, wicestarosty Katarzyny Trzaskalskiej i burmistrza Miasta Józefa Blanka otrzymali okolicznościowe certyfikaty uczestnictwa oraz drobne upominki świąteczne.

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę