Menu
RSS
A+ A A-

Dawne Nowe Miasto Lubawskie w stu ilustrowanych opowieściach

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Dawne Nowe Miasto Lubawskie w stu ilustrowanych opowieściach

W środę 25 kwietnia 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej Burmistrz Józef Blank wraz z Zastępcą Krzysztofem Widźgowskim uczestniczył w spotkaniu, podczas którego odbyła się premiera publikacji pt. " Dawne Nowe Miasto Lubawskie w stu ilustrowanych opowieściach" autorstwa Dariusza Andrzejewskiego. Wydawcą książki jest Pan Waldemar Mierzwa - właściciel Oficyny Wydawniczej RETMAN w Dąbrównie.

Gości i sympatyków lokalnej historii przybyłych na spotkanie powitała Dyrektor MBP Daniela Kowalska oddając głos Burmistrzowi Józefowi Blankowi, który wyraził swoje zadowolenie z kolejnej publikacji o historii naszego miasta i złożył Dariuszowi Andrzejewskiemu gratulacje życząc kolejnych równie udanych opracowań.

Dyrektor Daniela Kowalska o wypowiedź poprosiła również wydawcę ksziążki, który przybliżył okoliczności jej powstania. W dalszej części autor Dariusz Andrzejewski scharakteryzował opracowaną publikację oraz metodologię jej powstania.

Na spotkanie z autorem Dariuszem Andrzejewskim przybyło wielu mieszkańców naszego miasta oraz pasjonatów lokalnej historii.

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę