Menu
RSS
A+ A A-

Happening Radosna Niepodległość

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Happening Radosna Niepodległość

W czwartek 8 listopada 2018 roku z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miasta na Rynku Nowego Miasta Lubawskiego o godzinie 12.00 dzieci i młodzież nowomiejskich szkół, nauczyciele i pracownicy nowomiejskich jesnostek organizacyjnych oraz licznie przybyli mieszkańcy naszego miasta uczestniczyli we wspólnym biało-czerwonym zdjęciu "z lotu ptaka".

Wśród uczestników happeningu był m.in. Burmistrz Józef Blank, radni Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim oraz dyrektorzy nowomiejskich szkół i jednostek sportowo-kulturalnych.

W ten niecodzienny sposób Młodzieżowa Rada Miasta i mieszkańcy Nowego Miasta Lubawskiego pokazali, jak można cieszyć się wolnością i niepodległością. Wydarzenie to miało szczególny wyraz w przededniu  100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości po 123 latach zaborów.

W czwartek 8 listopada 2018 roku z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miasta na Rynku Nowego Miasta Lubawskiego o godzinie 12.00 dzieci i młodzież nowomiejskich szkół, nauczyciele i pracownicy nowomiejskich jesnostek organizacyjnych oraz licznie przybyli mieszkańcy naszego miasta uczestniczyli we wspólnym biało-czerwonym zdjęciu "z lotu ptaka".

Wśród uczestników happeningu był m.in. Burmistrz Józef Blank, radni Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim oraz dyrektorzy nowomiejskich szkół i jednostek sportowo-kulturalnych.

W ten niecodzienny sposób Młodzieżowa Rada Miasta i mieszkańcy Nowego Miasta Lubawskiego pokazali, jak można cieszyć się wolnością i niepodległością. Wydarzenie to miało szczególny wyraz w przededniu  100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości po 123 latach zaborów
.

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę