Menu
RSS
A+ A A-

Mikołajki na Rynku nowomiejskim

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Mikołajki na Rynku nowomiejskim

W środę 6 grudnia 2018 roku nowomiejskie dzieci odwiedził Mikołaj, który ze swojego konnego zaprzęgu - opatrzonego herbem naszego miasta i logo sponsorów firm Szynaka Meble oraz Banku Spółdzielczego w Nowym Mieście Lubawskim - rozdawał słodycze i inne upominki jeżdżąc wokół Rynku i uliczkami centrum.

Święty Mikołaj oraz towarzyszące mu Śnieżynki odwiedzili także szkoły podstawowe i przedszkola, gdzie zostali entuzjastycznie powitani przez dzieci, które w podziękowaniu podarowały własnoręcznie przygotowane laurki.

Następnie o godzinie 15.00 na nowomiejskim rynku, koncertem piosenek zimowych rozpoczęła się impreza mikołajkowa. Maluchy mogły zrobić sobie zdjęcie z gwiazdorem, a pod namiotem sponsora otrzymać Certyfikat Grzecznego Dziecka 2018 z podpisem Mikołaja. O godzinie 16.00 po chóralnym odliczaniu Burmistrz Józef Blank w asyście Mikołaja i Roberta Komasary - dyrektora Banku Spółdzielczego w Nowym Mieście Lubawskim, zapalił lampki na choince ustawionej na rynku oraz balkonie Urzędu Miejskiego.

 Po imprezie plenerowej, w Miejskim Centrum Kultury dzieci mogły obejrzeć teatrzyk pt. „Mikołajkowa Niespodzianka”. 

0
1
0
s2smodern
Więcej w tej kategorii: « Dzień Kobiet CIT z trzema gwiazdkami »
Powrót na górę