Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 430.
Menu
A+ A A-

Powitaliśmy Nowy 2019 Rok

0
1
0
s2smodern
Powitaliśmy Nowy 2019 Rok

Tradycyjnie w sylwestrowy wieczór mieszkańcy i goście naszego miasta przybyli na Rynek Nowego Miasta Lubawskiego, aby wspólnie pożegnać stary i powitać Nowy 2019 Rok. Zabawie sylwestrowej, która rozpoczęła się o godz. 23.00, towarzyszyła muzyka DJ Młodego (Marcina Łachmańskiego).

W ostatnich minutach starego roku Burmistrz Józef Blank w towarzystwie  Przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Nadolskiego złożył uczestnikom sylwestrowej zabawy noworoczne życzenia. Gospodarz miasta wspomniał również o inwestycjach służących mieszkańcom, które zrealizowano w 2018 roku oraz o projektach rewitalizacji poewangelickiego kościoła i centrum Nowego Miasta Lubawskiego, których realizacja rozpocznie się w 2019 roku.

Dopełnieniem zabawy sylwestrowej był pokaz sztucznych ogni. Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku kontynuowany był sylwestrowy konkurs. Do trzech wylosowanych osób, które wrzuciły do oznaczonych pojemników butelki po szampanie wraz z danymi kontaktowymi, trafią bony towarowe.

Burmistrz Józef Blank dziękuje funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji i Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, pracownikom Miejskiego Centrum Kultury i Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Sylwestra 2018.

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę