Logo
Wydrukuj tę stronę

27. Finał WOŚP w Nowym Mieście Lubawskim

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
27. Finał WOŚP w Nowym Mieście Lubawskim

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku w Nowym Mieście Lubawskim już od wczesnych godzin porannych kwestowali wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy spotkali się z ofiarnością mieszkańców i gości naszego miasta. 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w naszym mieście również w podległych miastu jednostkach m.in. Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, gdzie rozegrany został charytatywny mecz piłki siatkowej, w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II  odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Jest taki kwiat” oraz aukcje suwenirów, otrzymanych od Jurka Owsiaka. Dodatkowo każda ze szkół przygotowała kiermasz ciast oraz loterię fantową.

Tegoroczny XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od godziny 17.00 odbywał się w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury, gdzie zorganizowano m.in. koncerty muzyczne, pokazy tańca, różnorodne turnieje i konkursy oraz licytacje przedmiotów wystawionych przez ofiarodawców na rzecz aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - w tym od Burmistrza Józefa Blanka. 

Na uczestników orkiestry czekała również niespodzianka - tort ufundowany przez radnych Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim, którego słodkie kawałki osobiście serwowane były przez radnych.

Na zakończenie tego pracowitego dnia,  po godz. 20.00 uczestnicy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy obejrzeli pokaz tańca z ogniem.

Burmistrz Józef Blank serdecznie dziękuje wszystkim wolontariuszom, sponsorom i organizatorom za zaangażowanie w inicjatywę WOŚP, a mieszkańcom Nowego Miasta Lubawskiego i powiatu za otwarte serca i hojność.

0
1
0
s2smodern
Design © Roni.pl IT Nowe Miasto Lubawskie. All rights reserved.