Menu
RSS
A+ A A-

Jarmark Wielkanocny

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Jarmark Wielkanocny

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Powiatu Nowomiejskiego na IX Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się 14 kwietnia 2019 r. na Nowomiejskim Rynku w godz. 09:00- 14:00. Organizatorem przedsięwzięcia jest Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim. Jarmark to świetny czas na zaprezentowanie swojej twórczości, wyrobów wytworzonych z pasją. Osoby pasjonujące się rękodziełem, wyrobem własnych produktów zachęcamy do wystawienia swojego stoiska na Jarmarku. Ideą tego przedsięwzięcia jest promocja lokalnej przedsiębiorczości.
Aby wystawić swoje stanowisko należy wypełnić zgłoszenie, które znajduje się w załączniku wraz z regulaminem oraz przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście: Starostwo Powiatowe, ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, pokój nr 41.
Na wszystkich odwiedzających Świąteczne Kramy czekać będzie przygotowany specjalnie na tę okazję Wielkanocny Pasztet. Podczas Jarmarku nie zabraknie wspaniałej muzyki zaprezentowanej przez chór "Cantamus". Odbędzie się również rozstrzygniecie Powiatowego Wielkanocnego Konkursu Plastycznego dla Szkół Podstawowych z terenu Powiatu Nowomiejskiego na wykonanie Pisanki Wielkanocnej lub Palmy Wielkanocnej. Wśród wystawców tradycyjnie przeprowadzony zostanie „ Konkurs na najładniejszą ozdobę wielkanocną”. Najmłodsi uczestnicy kiermaszu będą mogli wraz z rodzicami wziąć udział w Ekologicznym Konkursie Wielkanocnym, którego celem będzie przygotowanie z dostarczonego materiału ozdoby wielkanocnej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Wzorem lat ubiegłych liczymy na liczne przybycie .

Zapraszamy wszystkich do udziału!https://powiat-nowomiejski.pl/9-jarmark-wielkanocny-14-04-2019

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę