Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 430.
Menu
A+ A A-

Koncert Naa CHan Kan w Kaczym Bagnie

0
1
0
s2smodern
Koncert Naa CHan Kan w Kaczym Bagnie

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich na magiczny koncert, który przeniesie nas w odległe, a jakże bliskie naszym sercom czasy, muzyki rdzennych kultur Meksyku. Tego dnia spotkamy się z Hugo Tlecuauhtli i Charlotte Abracadabra, którzy podróżują z ołtarzem pochodzącym z tradycji Tolteków. Od wielu lat Hugo i Charlotte praktykują i propagują przedhiszpańską kulturę meksykańską i inne rodzime kultury Ameryki. Z wielką miłością i szacunkiem dzielą się starożytnymi pieśniami rodzimej medycyny i tworzą muzykę z serca z instrumentami przedhiszpańskimi, takimi jak flety, bębny i grzechotki.
Przywożą ze sobą również święty, sekretny bęben wodny (!). Niemalże wszystkie starożytne pieśni, które usłyszymy, pochodzą sprzed wieków, przekazywane z pokolenia na pokolenie i niosą ze sobą ogromną moc uzdrawiania i dziękczynienia Matce Ziemi i Ojcu Słońce oraz wszystkim żywiołom.
Hugo i Charlotte podróżują z projektem NAA CHAN KAN po wielu krajach, ale ich domem jest jedno z najważniejszych miejsc świata Majów, które teraz nazywa się Palenque w Chiapas, a w starożytnym języku Majów – właśnie NAA CHAN KAN.
Podróżują razem ze swoją rodziną, dwuletnim synem Howakhan (co oznacza „święty głos”), a także z hachehi (wilkiem majańskim). Magia i przekaz, który niosą, a także niesamowita aura miłości w ich biopolu jest tak mocna i intensywna, że spotkanie ich osobiście i uczestnictwo w tej ceremonii, będzie oddziaływać na całe Życie.

Linki:
our music : www.patreon.com/naachankan
facebook : naachankanculturaytradicion
youtube: naachankan

Cena biletów:
Środa, 19 czerwca 2019 o 19:00 – 22:00

25 zł w przedsprzedaży
30 zł w dniu koncertu

Dodatkowo istnieje możliwość wykupu noclegu i wyżywienia w Kaczym Bagnie - Miejscu Inicjatyw Pozytywnych
Nocleg (wspólna sala sypialna) - 35 zł/os,
Wyżywienie (kolacja + śniadanie) - po 15 zł/posiłek.

Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych

Wybudowanie 4 Kacze Bagno
13-306 Kurzętnik
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę