Menu
A+ A A-

Hodowla Drobiu Ozdobnego

0
1
0
s2smodern
Hodowla Drobiu Ozdobnego

Hodowla Drobiu Ozdobnego to kilkanaście wolier, wybieg dla gęsi i owiec, mała papugarnia i odchowalnik, w którym dorastaja młode ptaki. W tym wyjątkowym miejscu znajdziesz niezwykłe okazy bażantów, kur, kaczek, przepiórek, gołębi, pawi i papug. Niektóre z nich to okazy wyróznione i nagrodzone na prestiżowych wystawach tj. Mistrz Polski w Rasie KARZEŁEK KOCHIN (Kielce 2013 r.); II kolekcja w rasie BOJOWIEC NOWOANGIELSKI, OHIKI, FELEGYHAZER i najlepszy w rasie BIEGUS INDYJSKI (Brodnica 2013).

Kamil mówi o sobie "Amatorsko zajmuje się utrzymaniem ptaków ozdobnych. Dążę do ideału hodowlanego, ale przede mną długa droga. Z ptakami miałem styczność od zawsze. Czy to kurki na jajka, czy mięsko, czy kurka dla ozdoby. Potem były strusie i się zaczęło. Poczułem wielką więź z ptakami. Wsłuchiwałem się w śpiew ptaków, pianie kogutów. I wyszło szydło z worka, moją pasja są ptaki. Dziwna pasja, ale ja zawsze byłem oryginalny. Teraz gdy moja hodowla się rozwinęła, jeżdżę na wystawy, to czuję, jak bardzo było mi to potrzebne do szczęścia. Teraz pozostało mi tylko się uczyć i uczyć o ptakach, by nie skończyć na laurach."
 

Hodowla Drobiu Ozdobnego
Kamil Mączkowski
ul. Narutowicza 27, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
tel. 510 169 245
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.nowomiejskieptaki.manifo.com

Szukaj nas na facebooku!

Dodatkowe informacje

  • mapka:
0
1
0
s2smodern

Media

Powrót na górę