Menu
A+ A A-

Hotel Port 110*** w Iławie

0
1
0
s2smodern
Hotel Port 110*** w Iławie

Hotel Port 110*** znajduje się w najbardziej atrakcyjnym punkcie Iławy nad malowniczym Jeziorem Jeziorak, a miejsce to nazywane jest Bramą Mazur. Ponad 100 lat temu na tym nabrzeżu zbudowano port przeładunkowy, skąd aż do wybuchu wojny odpływały statki przemysłowe i wycieczkowe. Miejsce to posiada bogatą historię żeglarską i nieprzypadkowo też obiekt nosi nazwę „Port 110”. Za sprawą hotelu przystań ponownie tętni życiem. To znakomite miejsce dla żeglarzy, motorowodniaków czy amatorów sportów wodnych. Przyświeca nam idea pielęgnowania tradycji w duchu nowoczesności.

Dysponujemy mariną przystosowaną do cumowania i postoju 22 jachtów i innych jednostek pływających. Żeglarzom udostępniamy postumenty z wodą pitną i prądem oraz przestronne toalety i natrysk. W przerwach, podczas podbojów Dużego Jezioraka, zapraszamy do naszego baru i restauracji. Amatorom aktywnego wypoczynku proponujemy skorzystanie ze sportów wodnych oferując wysokiej jakości sprzęt w naszej hotelowej wypożyczalni, w której udostępniamy rowery wodne, kajaki, rowery tradycyjne czy quady. Proponujemy również wycieczki tramwajem wodnym z naszym sternikiem, który zabierze Was w podróż po jeziorze.

Wizytówką Hotelu Port 110 jest restauracja o tej samej nazwie, która czaruje nas przyjaznym klimatem i lokalizacją nad brzegiem jeziora. Chcemy zapewnić Gościom wyjątkową podróż w głąb tradycyjnej kuchni polskiej, w której inspiracją stały się ryby z pobliskiego jeziora oraz dobrodziejstwa z iławskich lasów, dorodne owoce i niezliczone gatunki grzybów. Do oferty wprowadzone są również potrawy kuchni europejskiej, przede wszystkim włoskiej.

Organizujemy szkolenia i konferencje do 120 osób. Dysponujemy dwoma salami konferencyjnymi. Pierwsza na 50 osób, z własnym nagłośnieniem oraz telewizorem podłączonym do laptopa. Druga na ponad 120 osób, z dwoma rzutnikami, elektrycznymi ekranami, profesjonalnym nagłośnieniem oraz komfortowym oświetleniem.

Korzystając z uroków naszego położenia oferujemy oragnizację aktywynych wyjazdów integracyjnych. Dysponujemy własną wypożyczalnią sprzętu sportowego, gdzie znajdują się sprzęty wodne, quady czy rowery, a zaprzyjaźniona firma oferuje czarter jachtów.

Hotel PORT 110

ul. Konstytucji 3 Maja 7, 14-200 Iława

Recepcja:89 648 20 50; 89 648 20 50

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.port110.pl

Szukaj nas na facebooku!

Dodatkowe informacje

  • mapka:
0
1
0
s2smodern

Media

Powrót na górę