Menu
A+ A A-

Ośrodek Wypoczynkowy HARTEK

0
1
0
s2smodern
Ośrodek Wypoczynkowy HARTEK

Zapraszamy do Ośrodka Hartek, który położony jest w lesie, pobliżu Welskiego Parku Krajobrazowego (miejscowość Ostaszewo (Hartowiec) - okolice Lidzbarka Welskiego), nad brzegiem Jeziora Hartowiec. W pięknym sosnowym lesie znajdują się łącznie 44 domki 2, 4 i 6 osobowe rozmieszczone na terenie ponad 3 ha. Rozległy teren ośrodka gwarantuje Państwu ciszę i spokój - domki rozmieszczone są w znacznej odległości od siebie. Na terenie ośrodka znajduje się plaża z kąpieliskiem, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, wypożyczalnia sprzętu wodnego, tenis stołowy a także boisko piłki nożnej (tuż obok plaży).

Ośrodek Hartek położony jest na leśnej polanie, na brzegu malowniczego Jeziora Hartowieckiego, na pograniczu dwóch wielkich krain turystycznych Mazur Zachodnich i Pojezierza Dobrzyńskiego w południowo zachodniej części woj. Warmińsko - Mazurskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Welski Park Krajobrazowy. Corocznie w maju i czerwcu odwiedzają nas grupy dzieci i młodzieży. Od niedawna połączyliśmy się z sąsiednim Ośrodkim Wczasowym Warmia i możemy zaoferować większy wybór domków.

DOJAZD: Polecamy niedrogi przejazd pociągiem PKP bezpośrednio do stacji HARTOWIEC (trasa kolejowa Warszawa - Gdańsk) lub wynajęcie autokaru w atrakcyjnej cenie.

WYCIECZKI: Proponujemy wypad pod Grunwald i do Malborka, skansen w Olsztynku czy też zwiedzanie Torunia. Dla amotorów - wycieczka statkiem po Kanale Ostródzko - Elbląskim lub Jezioraku. Dla chętnych polecamy spływ kajakowy po rzekach Drwęcy i Wel.

ZAKWATEROWANIE: Na terenie ośrodka dysponujemy jednorazowo około 200 miejscami noclegowymi; 200 miejsc noclegowych w dwu-, cztero- i sześcio- osob., drewnianych domkach letniskowych; domki w różnym standardzie z łazienkami oraz bez łazienek; 4 wygodne pokoje gościnne z TV, łazienką w budynku; łazienka męska (toalety, pisuary, umywalki, natryski z ciepłą wodą) w budynku recepcyjnym; łazienka damska (toalety, umywalki, natryski z ciepłą wodą) w budynku recepcyjnym; toalety ogólnodostepne na terenie ośrodka.

WYPOSAŻENIE OŚRODKA: stołówka na 200 osób; boisko do piłki nożnej; boisko do koszykówki; boisko do siatkówki; ścieżka sportowo-korekcyjna; plac zabaw dla dzieci; amfiteatr z dużym ogniskiem; świetlica na 50 osób; klub i sala TV; plaża, molo, pomost kąpielowy; sprzęt wodny i rowery turystyczne; dyskoteka. Dodatkowo informujemy również, że na bazie naszego ośrodka powstał jeszcze jeden obiekt , kontynuujący naszą działalność gastronomiczną a teraz działający przez cały rok: Sala Bankietowa, o której informacje można znaleść na stronie: bankietowa.pl

SALA BANKIETOWA: Nasza sala bankietowa powstała na leśnej polanie, tuż przy brzegu jeziora. Z myślą o Was, stworzyliśmy stylowy i funkcjonalny budynek, wykonany w pełni z naturalnych surowców: kamienia, cegły, szkła i drewna, a w środku : Przestronne wnętrza – ponad 300 m2 sali, która pomieści do 160 osób, zaplecze gastronomiczne, bufet, szatnie, miejsce do zabawy dla dzieci oraz monitorowany parking. Przygotowujemy też kameralną salę na antresoli oraz dwa tarasy z widokiem na jezioro. Sala znajduje się na nowo zagospodarowanym terenie, z wewnętrznym dziedzińcem, na którym można zorganizować imprezę plenerową nawet dla kilkuset osób.

DLA DZIECI: Nowoczesny, składający się z wielu atrakcyjnych urządzeń, plac zabaw.

Ośrodek wypoczynkowy „Hartek”
Ostaszewo, 14-324 Grodziczno

tel. 601 355 733; 23 696 61 01

www.hartek.pl       www.bankietowa.eu

www.hartek.superturystyka.pl

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukaj nas na facebooku!

Dodatkowe informacje

  • mapka:
0
1
0
s2smodern
Powrót na górę