Menu
A+ A A-

Klinika SPA NZOZ "RUDA – DWÓR"

0
1
0
s2smodern
Klinika SPA NZOZ "RUDA – DWÓR"

KLINIKA - jako Medycyna Naturalna i Rehabilitacja jest położona jest w malowniczej dolinie rzeki Drwęcy na terenie Gminy Nowe Miasto Lubawskie - obszar Zielonych Płuc Polski. Oddalona tylko o 12 km od Iławy i najdłuższego w Polsce jeziora "Jeziorak". Okolica to nienaruszona przyroda - wokół lasy ciągnące się na przestrzeni wielu kilometrów, czyste powietrze, cisza i spokój. Są to warunki niezbędne do wyciszenia organizmu, sprzyjające integracji psychiki oraz ciała. Na miejscu pokoje hotelowe. Istnieje możliwość spędzenia weekendu lub dłużej bez korzystania z zabiegów medycznych. Także organizowanie spotkań bussinesowych, konferencji, narad, szkoleń itp.

Pobyty te mogą być związane z odpoczynkiem, ale nie tylko. Proponujemy zatem: odnowę biologiczną i rekreację,elementy profilaktyki zdrowotnej, program dietetyczny, spacery doliną rzeki Drwęcy, wycieczkę rowerową, boisko do gry w tenisa, koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną, basen letni (czynny od kwietnia do września). Posiadamy przepiękną stajnię z kilkoma końmi, które nadają się do lonżowania, bądź pod siodło.

SPA MEDYCYNA NATURALNA I REHABILITACJA

NZOZ "RUDA – DWÓR", 13-304 Radomno

Tel/Fax 56 472 15 29

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.klinika-ruda.com.pl

dr Mirosław Sokołowski (+48) 600 422 289

0
1
0
s2smodern

Media

Więcej w tej kategorii: Agroturystyka "U DZIADKA I BABCI" »
Powrót na górę