Menu
A+ A A-

Sala Weselna "Pawie Oczko"

0
1
0
s2smodern
Sala Weselna "Pawie Oczko"

SALA WESELNA PAWIE OCZKO W TYLICACH"Pawie Oczko jest niedawno powstałą salą w Tylicach. Idealną na wesela, komunie i inne przyjęcia. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia przedstawiające jej wnętrze — można się zakochać…"Na dodatek jej właściciel pomoże zorganizować nawet najbardziej skomplikowaną imprezę.

Właścicielem sali jest Marcin Oczkowski, który dopilnował, by wnętrze Pawiego Oczka zachwycało, by spełniało marzenia nawet najbardziej wybrednych klientów.

— Dysponujemy klimatyzowaną salą na 250 osób. Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe — wesela, chrzciny, komunie, stypy, wieczory panieński i kawalerski, spotkania biznesowe i integracyjne, studniówki, szkolenia i bankiety — mówi pan Marcin.

Marcin Oczkowski zapewnia, że u niego można zjeść pysznie i do syta.
— Mamy świetnych kucharzy, którzy specjalizują się w daniach kuchni staropolskiej z elementami kuchni regionalnej. Obsługę również mamy najwyższej klasy — mówi właściciel.
Zapewnia, że personel służyć będzie także w konsultacjach ślubnych. To dosyć szerokie pojęcie, a kryją się pod nim: przedstawienie listy dokumentów potrzebnych do ślubu cywilnego lub konkordatowego, pomoc w kalkulacji całkowitego budżetu uroczystości, a także przedstawienie listy partnerów/podwykonawców świadczących usługi w zakresie organizacji wesela.

— Jako tzw. wedding plennerzy zorganizujemy zaręczyny oraz wieczory panieński i kawalerski. Doradzimy w zakresie menu, alkoholu, tortu… Zorganizujemy też wizyty w salonach mody ślubnej, jak również kamerzystę i fotografa — relacjonuje pan Marcin.
Publikacja tekstu z Gazety Nowomiejskiej.

SALA WESELNA PAWIE OCZKO

Marcin Oczkowski
tel. 504 052 994
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tylice 62,
13-300 Nowe Miasto Lub.

 

0
1
0
s2smodern

Media

Więcej w tej kategorii: Active Park miejsce nasycone energią »
Powrót na górę