Menu
A+ A A-

Agroturystyka "U DZIADKA I BABCI"

0
1
0
s2smodern
Agroturystyka "U DZIADKA I BABCI"

Gospodarstwo "U Dziadka i Babci". Dwa domki letniskowe (4-osobowe). Do jeziora Lekarty 80 metrów. Boisko sportowe, piaskownica. Wyżywienie i obiad lub we własnym zakresie. Gospodarstwo dysponuje kajakami i łódką. W domku: kuchenka, naczynia, sztućce, pościel. Do dyspozycji gości: świetlica z TV-SAT. Na terenie obiektu także: wędzarnia, suszarnia grzybów, pole namiotowe.

Gospodarstwo położone w otulinie Brodnickiego Parku Krajobrazowego przez który przepływają rzeki Drwęca, Osa i Laka i jest to w obszarze "Zielonych Płuc Polski" na pograniczu Pojezierza Iławskiego i Brodnickiego. Regionu bardzo bogatego w zabytki długiej i pięknej historii Polski. Stanowić ono może doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Malborka, Golubia-Dobrzynia, Torunia, Iławy, Olsztyna, Brodnicy, Szczytna czy najbliżej położonego Nowego Miasta Lubawskiego. Stąd też niewielka odległość do Pola Grunwaldzkiego.

Polana na której położone jest gospodarstwo znajduje się wśród pięknych mieszanych lasów zasobnych w leśne owoce i grzyby, lasów pełnych ptaków i dzikiej zwierzyny. Las zachęcający do poznawania przyrody. Piękne trasy spacerowe i rowerowe w lesie i wokół jeziora. W sąsiedztwie znajduje się rezerwat roślinności bagiennej, rezerwat czapli siwej, stanowiska orła bielika, kruka i ptactwa wodnego.

Gospodarstwo Agroturystyczne

Wrzesława i Marek Stawarczykowie

Lekarty 67, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

tel. 781 267 427; 56 474 65 08

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.lekart.agro.turystyka.net

Dodatkowe informacje

  • mapka:
0
1
0
s2smodern
Powrót na górę