Menu
A+ A A-

Agroturystyka "Bogdaniec"

0
1
0
s2smodern
Agroturystyka "Bogdaniec"

Na obrzeżach Brodnickiego Parku Krajobrazowego wkomponowany w cisze leśnej polany, w pięknym otoczeniu lasów i jeziora Lekarty znajduje się kameralne gospodarstwo. Jest to wspaniałe miejsce położone w pewnej odległości od wsi Lekarty, w otoczeniu pięknych lasów mieszanych zasobnych w dorodne jagody i grzyby. W odległości ok. 100 m od gospodarstwa, na szlaku strugi Kakaj znajduje się przepiękne jezioro Lekarty, w którym można zażywac kąpieli lub łowic wspaniale ryby.
Oferujemy 4 DOMKI LETNISKOWE.

Przed domkiem znajduje się zadaszony taras, na którym stoi stół z krzesłami i dwa fotele. Przy każdym domku znajduje sie osobne WC.

W domku znajdują się salon, w którym mieści się jadalnia oraz podwójne łóżko i telewizor, pokoik z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz bardzo dobrze wyposażona kuchnia z lodówką, zlewem z bieżącą wodą, kuchnią gazową i wszystkim co w kuchni jest potrzebne.Kompleks sanitarny podzielony jest na cześć damską i męską. W każdej części znajduje się umywalka, natrysk z ciepłą wodą oraz 2 kabiny WC. Przed kompleksem sanitarnym, pod zadaszeniem znajdują się 2 umywalki z zimną wodą gdzie można opłukac grzyby lub wyczyścic ryby. Basen, zbudowany z kamienia polnego i wyłożony folią, usytuowany jest w pobliżu domków. W upalne dni z basenu korzystają nie tylko dzieci lecz również dorośli, utrudzeni letnią kąpielą słoneczną. Na terenie gospodarstwa istnieje również możliwość postawienia namiotu lub przyczepy kempingowej z opcją podłączenia energii elektrycznej. Pomiędzy basenem a domem właściciela znajduje się teren gdzie można rozpalić ognisko. Znajdują się tam ławy i stoły (z surowego drzewa), gdzie przy świetle płomieni ogniska można biesiadować do świtu.

Gospodarstwo Agroturystyczne "BOGDANIEC"

Bogusław Należyty

Lekarty 68,13-304 Radomno

tel. 56 474 55 83; 602 259 781

Bogdaniec

Szukaj nas na facebooku!

Dodatkowe informacje

  • mapka:
0
1
0
s2smodern
Powrót na górę