Menu
A+ A A-

Wyciąg narciarsko-snowtubingowy w Agroturystyce "Stajnia Leźno"

0
1
0
s2smodern
Wyciąg narciarsko-snowtubingowy w Agroturystyce "Stajnia Leźno"

Gospodarstwo Agroturystyczne "Stajnia Leźno" położone jest na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Małe Leźno. Wspaniała przyroda, cisza oraz spokój pozwolą każdemu cieszyć się urokiem wiejskiego życia. Nasze konie oraz przestrzeń wokół gospodarstwa pozwolą na aktywny wypoczynek ludziom szukającym tego typu atrakcji.Gospodarstwo specjalizuje się w organizacji obozów jeździeckich dla dzieci i młodzieży, ale mile widziany jest także turysta "niezrzeszony". Dla niego przygotowano między innymi naukę jazdy konnej, terenową jazdę konną po okolicznych lasach i przejażdżki bryczką lub wozem taborowym. W sezonie letnim w gospodarstwie prowadzone są warsztaty artystyczne, których uczestnicy lepią garnki, czerpią papier, a także malują na szkle i próbują swych talentów w rzeźbiarstwie. Zimą organizujemy kuligi, zimowe obozy jeździeckie ale główną atrakcją, którą posiadamy jest wyciąg narciarski oraz tor do snowtubingu. Gospodarstwa Agroturystyczno - Ekologicznego "Stajnia Leźno" zadowoli zarówno osoby szukające aktywnego wypoczynku jak i turystów, którzy chcą wypocząć na wsi wśród ciszy i spokoju.

Oferujemy:

- Rajdy konne
- Letnie obozy dla dzieci i młodzieży
- Zimowe obozy dla dzieci i młodzieży
- Zielone i białe szkoły
- Zorganizowane grupy
- Biesiady w kurnej chacie
- Imprezy stałe
- Kuligi i wyciąg narciarski

W sezonie zimowym 2006/2007 uruchomiony został w naszym gospodarstwie wyciąg narciarski. Długość wyciągu wynosi 120 m. Posiadamy także tor do snowtubingu o długości 200 m. Oferujemy:

karnet 10 zjazdów dla zorganizowanych grup - 15 zł/osoba
karnet 10 zjazdów dla osób indywidualnych - 20 zł/osoba
snowtubing - 2,5 zł/osoba zjazd
tor saneczkowy
kuligi konne wraz z ogniskiem dla młodzieży szkolnej (kulig trwa około 1 godz., ognisko z grochówką lub kiełbaskami w kurnej chacie) - 20 zł/osoba
kuligi za ciągnikiem (kulig trwa około 1 godziny, ognisko z grochówką lub kiełbaskami w kurnej chacie) - 15 zł/osoba
kuligi dla dorosłych (minimum 8 osób) - 25 zł/osoba

Gospodarstwo Agroturystyczno - Ekologiczne "Stajnia Leźno"
Marek i Anna Michalak
Małe Leźno 44; 87-313 Brzozie
tel. 56 49 35 607; 728 315 717
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   www.stajnialezno.pl 

Szukaj nas na facebooku!

Dodatkowe informacje

  • mapka:
0
1
0
s2smodern

Media

Lajków miało być 300 ale są wakacje więc obowiązuje zniżka szkolna.Film bez dźwięku gdyż emocje były zbyt głośne ;-)Kto miał okazję zjeżdżać?

Posted by Stajnia Leźno on 23 lipca 2014
Powrót na górę