Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 410.
Menu
A+ A A-

Sala bankietowa i konferencyjna w OW HARTEK

0
1
0
s2smodern
Sala bankietowa i konferencyjna w OW HARTEK

Nasze Sale Bankietowa i Konferencyjna powstały na leśnej polanie, tuż przy brzegu jeziora. Z myślą o Was, stworzyliśmy stylowy i funkcjonalny budynek, wykonany w pełni z naturalnych surowców: kamienia, cegły, szkła i drewna, a w środku:

  • Przestronne wnętrza – ponad 300 m2 Sali Bankietowej, która pomieści do 160 osób, zaplecze gastronomiczne, bufet, szatnie, miejsce do zabawy dla dzieci oraz monitorowany parking. Dodatkowo proponujemy kameralną salę na antresoli oraz dwa tarasy z widokiem na jezioro.
  • Nowocześnie wyposażone Sale Konferencyjne z nagłośnieniem, tablicą multimedialną, rzutnik, dostęp do internetu (wi-fi) itp.
  • Sale znajdują się na nowo zagospodarowanym terenie, z wewnętrznym dziedzińcem, na którym można zorganizować imprezę plenerową nawet dla kilkuset osób.
  • Dla dzieci - nowoczesny, składający się z wielu atrakcyjnych urządzeń, plac zabaw.
  • Zapewnimy zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Hartek – dysponujemy jednorazowo około 2oo miejscami noclegowymi.

Za organizację imprez, ich obsługę oraz oprawę gastronomiczną odpowiada doświadczony personel. Działalność prowadzimy od 2003 roku. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Wasze marzenia.

Sala bankietowa i konferencyjna w Ośrodku Wypoczynkowym „Hartek”

Ostaszewo, 14-324 Grodziczno

tel. 23-69-66-101; 601-355-733

www.hartek.pl    www.bankietowa.eu

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukaj nas na facebooku!

Dodatkowe informacje

  • mapka:
0
1
0
s2smodern
Powrót na górę