Menu
RSS
A+ A A-

Weekend TRZY ŻYWIOŁY

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Weekend TRZY ŻYWIOŁY

27-29 listopada zapraszamy na WEEKEND TRZY ŻYWIOŁY, w tych dniach w domu spotka się kultura z przygodą i smakami świata. 28 listopada od godz. 12.00 - 18.00 wstęp wolny - spotkania z podróżnikami, będą opowieści, fantastyczne fotografie, filmy, prezentacje, dialogi i degustacje dobre sprawdzone rady.

W rolach głównych: Piotr Lubaczewski - wielokrotny uczestnik wypraw jachtem na Przylądek Horn, fiordy Ziemi Ognistej, Falklandy, Georgię P, Grenlandię zaprzyjaźniony z Anktartydą, Alaską i Argentyną .Odkryje rąbek tajemnicy z wyprawy SELMA-ANTARKTYDA-WYTRWAŁOŚĆ 2015, opowie o doświadczeniach z Morza Rossa, jednego z najtrudniejszych i najzimniejszych mórz Ziemi. Jacek Bogdański - uczestnik wypraw balonowych , za nim przygoda o Puchar Gordon Bennetta 2015, spotkania w wysokich górach i tajemniczy Iran. Piotr Białowicz pasjonat nurkowania i zwiedzania świata motorem. Dlaczego Afganistan wzbudził jego zachwyt? Tadeusz Wesołowski –za nim największy rajd oldtimerów Pekin-Paryż 2013, pokonał na 12 247 km w 33 dni na Jaguarze XK150 z 1957 roku.

28 listopada godz. 17.00 – Bystro przez świat czyli kwintesencja najpiękniejszych fotografii i prezentacji.
28 listopada godz. 18.00 – Koncert TRZY ŻYWIOŁY
Żywioł Pierwszy – Krzysztof Gwiazda w roli kompozytora i pianisty po raz pierwszy zaprezentuje na żywo utwory fortepianowe z premierowej płyty Trzy Żywioły.
Żywioł Drugi – Z operą i operetką dookoła świata : Emilia Zielińska sopran, Krzysztof Gwiazda bas/baryton, Włodzimierz Trzeciak – fortepian.
Żywioł Trzeci – polski temperament bałkańskie rytmy na łyżki i akordeon w wykonaniu duetu braci Gwiazd.
28 listopada godz. 20.00 – kolacja z kuchni świata, zakończona biesiadą andrzejkową

Bilety:
Koncert Trzy Żywioły – 35 zł,
Karta wstępu na koncert z kolacją – 140 zł

Domy Konesera

Rezerwacje i pytania:
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub tel.: 511 332 400

FB: Zapraszamy na FaceBook'a
0
1
0
s2smodern
Powrót na górę