Menu
RSS
A+ A A-

Oficjalna maskotka Nowego Miasta Lubawskiego

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Oficjalna maskotka Nowego Miasta Lubawskiego

W niedzielę 6 grudnia 2015 roku nowomiejskie dzieci odwiedził Święty Mikołaj, który ze swojego konnego zaprzęgu opatrzonego herbem naszego miasta rozdawał słodycze i inne upominki jeżdżąc wokół Rynku i uliczkami centrum. Wraz z Mikołajem pojawił się na rynku nowomiejski lew, który jest już oficjalną maskotką naszego miasta. Lew wraz z Mikołajem wzbudzał wśród napotkanych mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego entuzjazm i uśmiech na twarzy. Dzieci oraz dorośli z ogromną przyjemnością robiły sobie wspólne zdjęcia z lewkiem oraz Mikołajem. Pogoda dopisała w tym wyjątkowym mikołajkowym dniu, a licznie przybyłe rodziny z dziećmi spędziły wspólne chwile w atmosferze radości i zabawy.

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę