Menu
RSS
A+ A A-

Lodowisko na rynku nowomiejskim

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Lodowisko na rynku nowomiejskim

Burmistrz Józef Blank już dziś zaprasza mieszkańców i gości naszego miasta do udziału w zabawie na lodowisku, które pojawi się na rynku Nowego Miasta Lubawskiego w dniach 12-13 marca 2016 roku. Organizatorem tej imprezy na lodzie są Bank BGŻ BNP Paribas i Radio Zet, które gwarantują wspaniałą zabawę i to całkowicie za darmo. Na uczestników spragnionych zimowych wrażeń, zarówno tych najmłodszych, jak i dorosłych, czekają liczne atrakcje oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest rodzinny wyjazd o wartości 10 000 zł.

W tych dniach uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział w zimowej rodzinnej rywalizacji, sprawdzić się w układaniu mega puzzli, zimowym kalambury, a także poczęstować się gorącymi napojami. Oprócz gratisowej wypożyczalni łyżew i lodowiska dla wszystkich chętnych, organizatorzy przygotowują smakowite niespodzianki, gry i konkursy, a wieczorem specjalną dyskotekę na lodowisku przy największych przebojach muzycznych. Lodowe miasteczko będzie składało się ze sztucznego lodowiska o wymiarach 20x10 m, samochodu z ekranem i podestem scenicznym, samochodu z przekąskami, ciepłą kawą i czekoladą, dmuchaną bramą i pięcioma namiotami (wypożyczalnia łyżew, kącik dla dzieci, kawiarnia, szatnia i zaplecze techniczne).

Więcej szczegółów akcji ZIMA ZET I BANKU BGŻ BNP PARIBAS można poznać na antenie radia ZET, stronie banku oraz  na www.darmowelodowisko.pl

ZIMA ZET i BANKU BGŻ BNP Paribas jest cyklem dedykowanych eventów o tematyce zimowej zaplanowanych w 20 miejscowościach na terenie całego kraju. Akcja ta zaplanowana została na okres 15 stycznia – 13 marca i stanowi jedno z największych w Polsce Road Show w okresie zimowym.

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę