Menu
RSS
A+ A A-

VI Ekologiczny Jarmark Wielkanocny

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
VI Ekologiczny Jarmark Wielkanocny

Jeśli marzycie Państwo o  tradycyjnych ozdobach wielkanocnych, artystycznie zdobionych jajach, wielkanocnych stroikach oraz chcecie Państwo poczuć atmosferę zbliżających się świąt Wielkanocnych, to nie może Was zabraknąć na tegorocznym VI Ekologicznym Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się już 20 marca 2016 r.,  na Rynku Nowomiejskim w godzinach 10.00-14.00. Organizatorem Jarmarku jest Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim oraz Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim, Jarmark odbędzie się pod patronatem medialnym Gazety Nowomiejskiej i Telewizji Eltronik, Radia Eska Iława.                     
Jarmark to świetny czas na zaprezentowanie swojej twórczości oraz wyrobów przez rękodzielników, lokalnych producentów żywności ekologicznej, przedsiębiorców, grupy zorganizowane społeczności Powiatu Nowomiejskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do wystawienia swojego stoiska na VI  Ekologicznym Jarmarku Wielkanocnym. Obejrzeć będzie można wystawę prac plastycznych dzieci, które napłynęły na Powiatowy Konkurs „Ekologiczna Kartka i Ozdoba Wielkanocna”, przyjrzeć się sztuce zdobienia pisanek oraz koronkarstwa, rozsmakować się staropolskim żurem. Podczas Jarmarku rozstrzygnięty zostanie konkurs na najładniejszą ozdobę wielkanocną oraz na lokalny produkt żywnościowy „eko”. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Specjalnie na tę okazję przygotujemy dla najmłodszych kącik malucha z licznymi atrakcjami.
Załączamy regulamin oraz kartę zgłoszenia, którą należy przesłać pocztą, faksem lub drogą mailową do Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim w terminie do 14.03.2016 r. 

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę