Menu
RSS
A+ A A-

Wakacyjny obóz artystyczny

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Wakacyjny obóz artystyczny

Zapraszamy dzieci na wakacyjny obóz artystyczny na przełomie lipca i sierpnia. W programie: warsztaty ceramiczne, tańca z ogniem, szczudlarskie, gry na bębnach i wiele innych atrakcji a do tego pyszne jedzenie i zabawa na świeżym powietrzu. Szczegóły i cena pod nr tel. 603789146.
#KaczeBagno #obózdladzieci #wakacjedladzieci #warsztatyKB #szczudła #ceramika #tanieczogniem #bębny

Kacze Bagno -  Miejsce Inicjatyw Pozytywnych to niezwykłe miejsce w Kurzętniku, w budynku który niegdyś był zwykłą oborą. To nowoczesny projekt edukacyjno-animacyjny, który polega na integracji społecznej, aktywizacji zawodowej, rozwoju osobowości i zdolności organizacyjnych. Wyzwala inicjatywy, inspiruje, pobudza wyobraźnię, integruje, daje kompetencje niezbędne do odnalezienia się na rynku pracy.

Kacze Bagno to ośrodek alternatywnej edukacji i kultury, do którego przyjeżdżają grupy zorganizowane (młodzieżowe i dorosłe) na kilkugodzinne lub kilkudniowe warsztaty artystyczne i rozwojowe jak: gra na bębnach afrykańskich, chodzenie na szczudłach, taniec z ogniem, pieczenie chleba, ceramika, łucznictwo, teatr, taniec, zabawy integracyjne i wszelkie rękodzieło. Realizujemy klaunady na szczudłach oraz występy Teatru Ognia "Czarne Perły" na różnego rodzaju imprezach. Jesteśmy ośrodkiem całorocznym, z kompleksowym wyżywieniem i noclegami dla grup do 35 osób.

Nasza działalność miała początek na miesięcznych Szkoła pod Żaglami na żaglowcu Pogoria, stąd Kacze Bagno  bardzo przypomina statek. Jest siedzibą dla 4 organizacji pozarządowych oraz Spółdzielni Socjalnej. Nacodzień łączymy biznes z pracą społeczną. Realizujemy projekty unijne, współpracujemy z wieloma organizacjami i instytucjami zajmującymi się pracą z ludźmi, pomocą socjalną, animacją i edukacją /w tym szkoły/. Nasza autorska działalność została nagrodzona statuetką w ogólnopolskim konkursie dla animatorów im. Heleny Radlińskiej organizowanym przez Krajowy Ośrodek EFS oraz Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL w 2010 roku.

 W Kaczym Bagnie łączymy empiryczne doświadczanie z reflektowaniem zdobywanej w praktyce wiedzy oraz poznawaniem siebie w procesach grupowych.

 


Michał Łapiński

603 789 146

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.kaczebagno.pl


adres: Wybudowanie 4 /Kacze Bagno/, 13-306 Kurzętnik

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę