Menu
RSS
A+ A A-

Jazzowy Wieczór z Danutą Błażejczyk

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Jazzowy Wieczór z Danutą Błażejczyk

Gorąco zapraszam 19 listopada godzina 18.00 na fantastyczny pełny dobrej mocy i energii koncert Danuta Błażejczyk, z akompaniamentem Łukasza Rynkowskiego.Serdecznie zapraszamy.

Domy Konesera to obiekty wypoczynkowo-szkoleniowe położone w malowniczych zakątkach województwa warmińsko-mazurskiego. Ustronne miejsca otoczone przestronnym zagospodarowanym terenem. Najważniejszą cechą jest ich unikatowość, niezwykły klimat i wyborna kuchnia. Łączą tradycyjną architekturę z nowoczesną ekskluzywnością i sztuką.Butikowy wystrój zapewnia odpowiedni komfort do pracy oraz wypoczynku. Domy Konesera to idealne miejsca na rodzinne i biznesowe spotkania, wyjazdy integracyjne, szkolenia dla osób ceniących sobie kameralność, spokój i intymność. Do grupy Domów Konesera należą: Dom Pracy Twórczej i Rozwoju w Trzcinie kameralny pensjonat na rodzinne i biznesowe spotkania. Villa Kuligi doskonałe miejsce do relaksu i pracy nad jeziorem. Uroczysko Leźno wypoczynek na łonie natury.

Domy Konesera
Trzcin 81
13-324 Grodziczno (województwo mazowieckie)
 tel. 511 332 400
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
0
1
0
s2smodern
Powrót na górę