Menu
RSS
A+ A A-

Nowe Miasto Lubawskie na świątecznej trasie ciężarówek COCA-COLA!

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Nowe Miasto Lubawskie na świątecznej trasie ciężarówek COCA-COLA!

NOWE MIASTO LUBAWSKIE NA ŚWIĄTECZNEJ TRASIE CIĘŻARÓWEK COCA-COLA!

Dnia 1 grudnia 2016 roku z Warszawy najradośniejsze ciężarówki na świecie wyruszyły w trasę po Polsce. Jedna z legendarnych amerykańskich ciężarówek zawita również 19 grudnia do Nowego Miasta Lubawskiego. Zdjęcia ze Świętym Mikołajem, fabryka upominków, wirtualna przejażdżka saniami, personalizowane puszki Coca-Cola to tylko nieliczne ze świątecznych atrakcji, jakie czekają na mieszkańców.

Kultowa ciężarówka w Nowym Mieście Lubawskim
Prawie 14,5m długości, ponad 4m wysokości, 450-konny silnik i 13-biegowa skrzynia. Oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę. 19 grudnia w godzinach 15:00 – 21:00 ciężarówka Coca-Cola zagości na Rynku w Nowym Mieście Lubawskim. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w tym wydarzeniu, obejrzeć z bliska jedną z legendarnych amerykańskich ciężarówek i wspólnie poczuć atmosferę nadchodzących świąt. 

Coca-Cola zaprasza mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego do radosnej zabawy z rodziną i znajomymi! Podczas imprezy będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, z kultową ciężarówką Coca-Cola, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami. Dlaczego to wszystko? Bo w nadchodzącym czasie Coca-Cola pragnie każdemu podarować radość!

- Świąteczne ciężarówki Coca-Cola odwiedzą w tym roku kolejne zakątki Polski. Tegoroczną trasą chcieliśmy odpowiedzieć na oczekiwania Polaków. Wiemy, ile uśmiechów na twarzach wywołał przejazd ciężarówek Coca-Cola w zeszłym roku. Zależało nam na tym, żeby świąteczne eventy, na które wszyscy mają wstęp wolny, były okazją do wspólnego spędzenia czasu w wyjątkowej atmosferze. Zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji, a każda z nich daje możliwość, by podarować radość bliskim. Coca-Cola przypomina w ten sposób o prawdziwym duchu Świąt, 
o tym, co najważniejsze – podkreśla Wojciech Dubasiewicz, kierownik marki Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services. 

Informacja prasowa Coca - Cola 
 

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę