Menu
RSS
A+ A A-

Fotografuj obiekty pomilitarne w regionie

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Fotografuj obiekty pomilitarne w regionie

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „OBIEKTY POMILITARNE WARMII I MAZUR W OBIEKTYWIE” PRZYJMOWANE BĘDĄ DO 29 WRZEŚNIA 2017 ROKU.

Warmia i Mazury to region, który kojarzy się przede wszystkim z obfitością jezior i lasów. Wieki skomplikowanych dziejów pozostawiły tu jednak także mnóstwo obiektów, będących świadkami burzliwej historii, które harmonijnie wpisują się w bogactwo natury.

Chcąc lepiej poznać pamiątki przeszłości, zapraszamy osoby pełnoletnie i niepełnoletnie do udziału w w konkursie fotograficznym „Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie”.

Fotografie powinny przedstawiać wyłącznie obiekty zlokalizowane na warmińsko-mazurskim odcinku Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej oraz na Szlaku Fortyfikacji Mazurskich. Konkurs adresowany jest do osób zajmujących się fotografią profesjonalnie bądź amatorsko, a ocenie podlegać będzie m.in. kreatywne i oryginalne podejście do tematu.

Prace należy przesłać do 29 września 2017 roku na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – Departament Turystyki, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn, z dopiskiem „Konkurs - Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie”.

http://www.warmia.mazury.pl/turystyka-i-promocja/aktualnosci/352-fotografuj-obiekty-pomilitarne-w-regionie

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę