Menu
RSS
A+ A A-

Biesiada Nowomiejska przed nami !

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Biesiada Nowomiejska przed nami !

Już wiemy, kto wystąpi na tegorocznej Biesiadzie Kasztelańskiej w Nowym Mieście Lubawskim. 19 sierpnia na stadionie MOSiR wystąpią Rafał Brzozowski, Defis, Soleo i Sasza Popaz!

RAFAŁ BRZOZOWSKI

W wieku 10 lat zaczął grać na pianinie i gitarze. Podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego zdobył wykształcenie nauczyciela WF–u. Zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w zapasach. Brał udział w meczach Reprezentacji Artystów Polskich. Jego ulubionym gatunkiem muzycznym jest rock. Lubi takich artystów jak Frank Sinatra i Elvis Presley. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się od udziału w telewizyjnym programie Szansa na sukces w 2002 roku, w którym zdobył wyróżnienie. Wcześniej występował wraz z Marcinem Kiljanem w zespole K. Martin. Od 2003 roku jest członkiem reaktywowanej grupy muzycznej Emigranci. Był też członkiem zespołu Mono. Jesienią 2011 roku wziął udział w programie The Voice of Poland, w którym był w grupie Andrzeja Piasecznego. Odpadł tuż przed finałem.

DEFIS
Defis to zespół pochodzący z Głębokiego koło Cycowa w powiecie łęczyńskim. Defis i jego wokalista Karol Zawrotniak prezentuje nowe oblicze polskiego disco/dance. Formacja zawiązała się w styczniu 2012 roku. Lider zespołu w 2014 roku wziął udział w drugiej edycji Disco Star, gdzie został zauważony przez jury w składzie Shazza, Liszewski, Masters i Miller. W lutym grupa zgłosiła się do eliminacji na konkurs Eurowizja 2016. Formacja Defis ma na koncie takie przeboje jak: "Wciąż o Tobie mam sny", "Tak bardzo tego chcę", "Niespotykany kolor" czy "Jeden gest". O popularności przebojów formacji Defis świadczą także liczne remixy, które  co chwila pojawiają się w sieci.

SOLEO
Formacja Soleo pochodzi z okolic Sochaczewa. Powstała na przełomie 2009/2010 roku.  W jej skład wchodzi czterech energicznych i sympatycznych chłopaków : Kamil Jaworski – wokalista, autor tekstów i kompozytor muzyki; Damian i Tomek – tancerze; Krzysiek – DJ zespołu. Wydając utwór "Słodko Słodka" zwrócili na siebie uwagę ogromnej rzeszy słuchaczy. Kolejne sukcesy przyniosły takie utwory jak "Kocham Blondynki”, "Ania i Hania”, "Zaczepka”, "Łobuz” czy "Najważniejsza”. Soleo-ńczycy są również uczestnikami pierwszej edycji programu muzycznego Disco Star w Polo Tv. Grupa cały czas koncertuje i tworzy kolejne kompozycje. Jak mówią artyści z tej młodej i prężnej formacji - Muzyka wprowadza nas w inny, lepszy świat!

SASZA POPAZ
Piosenkarz disco-polo z Bielska-Białej.

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę