Menu
RSS
A+ A A-

Nowomiejska Biesiada Kasztelańska z Rafałem Brzozowskim

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Nowomiejska Biesiada Kasztelańska

Rafał Brzozowski był gwiazdą tegorocznej Nowomiejskiej Biesiady Kasztelańskiej. Na stadionie w Nowym Mieście Lubawskim bawiło się wielu nowomieszczan i gości. Za przybycie na biesiadę podziękował licznie zebranej publiczności Józef Blank, burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, który życzył wszystkim dobrej zabawy. 

Muzyczna impreza rozpoczęła się o godzinie 16, a gości przybywało z minuty na minutę. Pierwszy na scenę wszedł zespół Defis, a po nim zagrał i zaśpiewał zespół Soleo. Wszyscy czekali jednak na gwiazdę sobotniego wieczoru — Rafała Brzozowskiego. Artysta nie zawiódł, miał bardzo dobry kontakt z publicznością i długo bisował. Po koncercie długo jeszcze rozdawał autografy i pozował do zdjęć ze swoimi fanami.  Po jego występie był pokaz sztucznych ogni. Potem zaśpiewał jeszcze Sasha Popaz z Serbii, a następnie do północy trwała dyskoteka pod gwiazdami. Muzykę serwowali DJ TOM i DJ SASZA. 

Warto wspomnieć, że dużym zainteresowaniem cieszyło się wesołe miasteczko z wieloma karuzelami, oblegane były też punkty gastronomiczne i ogródki piwne. Przed rozpoczęciem biesiady była też okazja do uhonorowania pucharami i medalami młodych piłkarzy Finishparkiet – Drwęca za osiągnięcia w minionym sezonie podczas mistrzostw województwa w piłce nożnej. 

Imprezę zorganizowali Urząd Miejski w Nowym Mieście Lubawskim i Miejskie Centrum Kultury. 
0
1
0
s2smodern
Powrót na górę