Menu
RSS
A+ A A-

Dwa konkursy związane z turystyką w regionie

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Dwa konkursy związane z turystyką w regionie

Do 29 września 2017 roku przyjmowane są zgłoszenia do konkursów "Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie" oraz "Szlak Kopernikowski nas kręci", które orgaznizuje Samorząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego.

W konkursie "Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie" fotografie powinny przedstawiać wyłącznie obiekty zlokalizowane na warmińsko-mazurskim odcinku Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej oraz na Szlaku Fortyfikacji Mazurskich. Konkurs adresowany jest do osób zajmujących się fotografią profesjonalnie bądź amatorsko, a ocenie podlegać będzie m. in. kreatywne i oryginalne podejście do tematu. 

Natomiast żeby wziąć udział w konkursie "Szlak Kopernikowski nas kręci" należy nakręcić maksymalnie 5 minutowy film promujący Szlak Kopernikowski przebiegający przez Warmię, uwzględniając w nim postać Mikołaja Kopernika. Organizator liczy na kreatywność oraz nowatorskie i ciekawe przedstawienie tematu, a także na oryginalność. Laureaci, których filmy zostaną uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze, otrzymają nagrody pieniężne. Konkurs jest ogólnopolski i adresowany do wszystkich osób fizycznych, które ukończyły 13 lat.

Wszystkie prace należy przesłać do 29 września 2017 roku na adres : Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie - Departament Turystyki, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn. 

 

 

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę