Menu
RSS
A+ A A-

Konkurs multimedialny dla młodzieży

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Konkurs - "MOJE KORZENIE, CZYLI SKĄD JESTEM?"

Konkurs organizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie pod hasłem: "Moje korzenie, czyli skąd Jestem?" skierowny jest do młodzieży z Województwa Warmińsko - Mazurskiego w wieku 15-19 lat. 

Organizatorzy chcą zwrócić uwagę młodego pokojenia na przeszłość regionu, na zjawiska, które ukształtowały jego specyfikę, a w szczególności na migrację i niemal całkowitą wymianę ludności. Konkurs ma również na celu zainteresowanie młodych mieszkańców naszego regionu, a także ich bliskich, własnym pochodzeniem oraz rozbudzić w nich potrzebe dbałości o zachowane jeszcze w wielu domach tradycje i pamiątki rodzinne. Współcześni mieszkańcy Warmii i Mazur, a młodzież w szczególności, często nie zdają sobie sprawy z faktu, że właśnie ich osobiste dziedzictwo tworzy historię i składa się na tradycję całego regionu. 

Aby wziąc udział w konkursie należy w wybranej formie (film, nagranie, prezentacja) opowiedzieć historię swojej rodziny i wraz z dostęponym na stronie formularzem przesłać do 15 listopada 2017 r. na adres Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie. 

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę