Menu
RSS
A+ A A-

Finał WOŚP w Nowym Mieście Lubawskim

0
1
0
s2smodern
powered by social2s
Finał WOŚP w Nowym Mieście Lubawskim

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku w Nowym Mieście Lubawskim już od wczesnych godzin porannych kwestowali wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy spotkali się z ofiarnością mieszkańców i gości naszego miasta. 

Tegoroczny XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od godziny 17.00 odbywał się w sali Kina Harmonia, gdzie zorganizowano m.in. koncerty muzyczne, pokazy tańca, różnorodne turnieje i konkursy oraz licytacje przedmiotów wystawionych przez ofiarodawców na rzecz aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Na uczestników orkiestry czekała również niespodzianka - słodki kawałek tortu serwowany przez radnych Rady Miejskiej (m.in. Jarosława Oelberga, Piotra Szpanowskiego, Zbigniewa Ewertowskiego, Krzysztofa Hoppe, Zofię Wilbrandt).

Na zakończenie tego pracowitego dnia, tradycyjnie po godz. 20.00 wystrzelono światełko do nieba, które na nowomiejskim Rynku oglądała duża grupa mieszkańców i gości naszego miasta.

Burmistrz Józef Blank serdecznie dziękuje wszystkim wolontariuszom, sponsorom i organizatorom za zaangażowanie w inicjatywę WOŚP, a mieszkańcom Nowego Miasta Lubawskiego i powiatu za otwarte serca i hojność.

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę