Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 430.
Menu
A+ A A-

Kajaki - Adam Kopiczyński

0
1
0
s2smodern
Kajaki - Adam Kopiczyński

Firma PPHU "Adam Kopiczyński" działa na rynku od 1988 roku. Od wielu lat zajmuje się także turystyką kajakową (w tym usługami). Adam Kopiczyński - założyciel i właściciel firmy od urodzenia związany jest z Nowym Miastem Lubawskim i  głównie tu  na Ziemi Lubawskiej prowadzi usługową działalność gospodarczą.  Własne doświadczenie w dziedzinie turystyki kajakowej (w 2000 r. był jednym z inicjatorów powołania sekcji turystyczno - krajoznawczej w Towarzystwie Miłośników Ziemi Nowomiejskiej) sprawiło, że jednym z priorytetów jego działalności jest wynajem i organizacja spływów kajakowych po Drwęcy i sieci wodnej związanej z tą rzeką.  Miejsca te poznał osobiście z pokładu kajaka i canoe, pływając po nich w każdej porze roku (także zimą). Dzięki temu dysponuje sporą wiedzą dotyczącą wszystkiego co dotyczy spływów kajakowych po pobliskich rzekach, jeziorach i kanałach. Adam Kopiczyński jest absolwentem archiwistyki i historii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, co sprawia, że poza rzeką jako szlakiem wodnym interesują go: przeszłość i ciekawe miejsca związane z regionem. Sprzyja to, ułatwia i uatrakcyjnia sprawną organizację spływów kajakowych, ponieważ z roku na rok kajakarze  rządni są nie tylko wieści dotyczących samego szlaku, ale też ciekawych miejsc w jej dorzeczu. Posiadam własny różnorodny sprzęt (niemal 150 kajaków i canoe) oraz własny transport (zarówno osobowy, jak i sprzętu pływającego). Pozwala to na przygotowanie jednorazowo spływu nawet  na kilkadziesiąt kajaków dla: firm, instytucji, organizacji, grup nieformalnych. Firma dysponuje szerokim wachlarzem sprzętu kajakowego (kajaki 1-ki, 2-ki, canoe, wiosła, kapoki, worki wodoszczelne, mapki) oraz własny transport. W ramach umowy możliwe są usługi dodatkowe: dostawy cateringowe, ratownik, przewodnik, przewóz rzeczy i kierowców itp. 

Firma z powodzeniem organizowała w przeszłości spływy dla np.: Fundacji "Mimo wszystko" Anny Dymnej, Fundacji "Edukacja Pod Żaglami", Fundacji Filantropijnej "Projekt", pracowników ING Nationale Nederlanden, Invest Banku, Leśnego Banku Genów, Wydawnictwo Scholar, Michelin Polska, Interbroker, Mentor, Proxen, Finishparkiet, Individi, Grupa Hydroparadox, zakon Franciszkanów, gościliśmy lokalne i ogólnopolskie media (prasa, radio, telewizja, Internet), Gazeta Wyborcza, Radio Zet, Polskie Radio Olsztyn, współpracujemy z Organizacjami Turystycznymi. Szef firmy jest członkiem założycielem i aktywnym członkiem zarządu Towarzystwa Miłośników Ziemi Nowomiejskiej, w ramach którego organizuje rokrocznie szereg imprez kajakowych (lokalnych i ogólnopolskich) i rowerowych związanych z regionem.

Adam Kopiczyński – wynajem kajaków
ul. Narutowicza 10, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

tel. 604 507 012

www.splywydrweca.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukaj nas na facebooku!

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę