Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 430.
Menu
A+ A A-

Niezwykły obóz w Kaczym Bagnie

0
1
0
s2smodern
Niezwykły obóz w Kaczym Bagnie

Startujemy właśnie z niezwykle ciekawym projektem: chodzi o niezwykły, bezpłatny obóz dla młodzieży z 6 krajów europejskich, poświęcony edukacyjnej wartości gier. W obozie weźmie udział 30 osób w wieku 18 - 30 lat z Łotwy, Danii, Rumunii, Niemiec, Włoch i Polski. W inicjatywę włączyły się takie firmy jak Rebel i Pracownia Gier którzy nas nieodpłatnie wspierają i przyjeżdżają poprowadzić warsztaty z profesjonalistami, pokazując również że projektowanie gier to może być zawód a nie zabawa. Wracają gry RPG, Polska jest sławna z powodu "Wiedźmina" ale dalej koduje się to kulturowo jako rozgrywka a gry mają znacznie większy potencjał. Sam obóz: startuje w Gdańsku 27.07, Potem Kacze Bagno k. Iławy: Wybudowanie 4 Kacze Bagno, 13-306 Kurzętnik: http://kaczebagno.pl/kontakt/ i potrwa do 2.08. W Gdańsku będzie możliwość porozmawania z Agatą Świstak: międzynarodową ekspertką od gier typu LARP.

Dziennikarzy serdecznie zapraszamy na nasz obóz do Kaczego Bagna: 1.08 : tematem dnia są planszówki. Projektowanie gier – Game Jam! - to jest dzień, który najbardziej polecam na odwiedziny. Będzie u nas wtedy i Wojciech Rzadek i Maciej Jesionowski jako goście specjalni. Uczestnicy przez cały dzień mają proces kreatywny tworzenia własnej gry więc najłatwiej będzie z nimi porozmawiać czy zaprosić do wywiadu. Uczestnikami obozu będzie młodzież, która w swoich krajach "pracuje" poprzez gry m.in. włączając je do edukacji formalnej.

https://naukaprzygoda.edu.pl/program-obozu-game-on/

Gdyby mieli Państwo jakieś pytania, zachęcam do kontaktu: Aga Leśny, prezeska Pracowni Nauki i Przygody, 501 783 923, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę