Menu
A+ A A-

Zrealizuj Bon Turystyczny w powiecie nowomiejskim

0
1
0
s2smodern
Zrealizuj Bon Turystyczny w powiecie nowomiejskim

Z bonu turystycznego można skorzystać, jeśli posiadamy co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje 1000 zł. Podobnie jak w programie „Rodzina 500 Plus”, bon przysługuje niezależnie od poziomu dochodów. Z bonu turystycznego będzie mogło skorzystać niemal 6,5 miliona polskich dzieci, w tym także dzieci rodziców pracujących za granicą.

Gdzie wykorzystać? Bon turystyczny można zrealizować  na terenie całego kraju, opłacając nim usługi hotelarskie. Można go więc wykorzystać, na pobyt w hotelu, pensjonacie, campingu czy gospodarstwie agroturystycznym. Można nim także zapłacić za imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego.

Jak płacić? Bon trzeba okazać podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. Dokonanie płatności za pomocą bonu następuje z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Proces płatności odbywa się poprzez przekazanie numeru bonu podmiotowi w celu weryfikacji salda oraz za pomocą dwóch kodów potwierdzających zakup w momencie płatności za usługę. Możesz płacić bonem wielokrotnie, aż do wyczerpania środków, jednak nie dłużej niż do 31 marca 2022 roku.

Informacje dla przedsiębiorców takie jak:  Kto może przyjmować płatności bonem? Jak przystąpić do programu? Pod linkiem: bonturystyczny.polska.travel/strefa-przedsiebiorcy

Informacje przedsiębiorców u których zrealizujesz Bon Turystyczny pod linkiem: bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow

Poniżej przedsiębiorcy powiatu nowomiejskiego przyjmujący Bon Turystyczny:

NOWE MIASTO LUBAWSKIE:

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę