Menu
A+ A A-

Rzemieślnicy Smaków zapraszają do Olsztynka!

0
1
0
s2smodern
Rzemieślnicy Smaków zapraszają do Olsztynka!

Sobota coraz bliżej a to oznacza że spotkanie z Rzemieślnikami Smaków w Olsztynku coraz bliżej! Zapraszamy na Targowisko Miejskie w Olsztynku w godz 8:30 -12:00! Przypominamy o tym Rzemieślników Smaków można spotkać w każdą Sobotę w Olsztynku! A w piątki w Działdowie na Targowisku Miejskim przy Ulicy Hallera. W naszej ofercie znajdziecie aromatyczne i jeszcze ciepłe pieczywo wypiekane tuż przed dostawą! Do pieczywa wędlinę domowego wyrobu o najwyższej jakości mięsa i wykonania. Naturalnie produkowane kiszonki i zakwasy, bazujące na organicznych składnikach. Bez sztucznych konserwantów. Wiejskie jajka od szczęśliwych kurek wolno biegających, chowanych bez pasz GMO. Koneserzy smaków znajdą sery krowie i kozie z niedużych manufaktur. Sery świeże i dojrzewające. Świeże warzywa i owoce rano zebrane i dostarczone wprost na bazar dla wymagającego klienta. Lubujący się w słodkościach wybiorą coś dla podniebienia z palety miodów tradycyjnej rodzinnej pasieki. Dostaniecie również Ryby wędzone, ryby w zalewach oraz inne przetwory z ryb! Poszukiwacze przypraw i ziół odnajdą coś nietypowego w szerokiej gamie dostępnych produktów.

Link do postu na fb do udostępnia
Rzemieślnicy Smaków Lokalne Wyroby – posty | Facebook

A wszystko to od lokalnych producentów, którzy w swojej ofercie będą mieć lokalne wytwory, znane wielu już zadowolonym klientom. Wśród cotygodniowych stałych wystawców żywnościowych spotkacie:

Wróćmy do Ziół Bogdan Malka

Pasieka Miodowa Przystań

Polka Olsztyn

Sery z Jelenia

Wędliny Ryby z Gietrzwałdu Dekalog smaku

Turowski Młyn ziele miele

Chrupiąca Skórka

Warmińskie Baby

Hemperativa

Adel mąki kasze makarony

Ekologiczne gospodarstwo ogrodnicze Joanna i Sebastian Walkiewicz

Mazurska Rybka

Babcine słodkości

Olejarnia Świątkowscy

Borówka

Ze Smakiem

Sery praslickie


Bazarek Rzemieślników Smaków Lokalne Wyroby w Olsztynku odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Olsztynka Mirosława Stegienko Olsztynek - oficjalna strona . Zapraszamy do Olsztynka! Spędź sobotę razem z nami! Udostępnij i przyjedź w odwiedziny.

Jeśli jesteś lokalnym producentem zainteresowanym wystawieniem produktów - zgłoś się do nas w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku Rzemieślnicy Smaków Lokalne Wyroby | Facebook

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę