Menu
A+ A A-

warsztaty

0
1
0
s2smodern
warsztaty

Oferta dla grup zorganizowanych: Pakiet „Przygoda z gliną”

Marzy Wam się przygoda z gliną?

A może chcecie doskonalić umiejętności pracy z gliną i tworzyć autorskie projekty pod okiem naszego instruktora?

Zapraszamy początkujących na warsztaty ceramiczne z cyklu „Przygoda z gliną” w Manufakturze Zawodów Dawnych przy Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim. Czekamy na Was z gliną na stole w każdy czwartek miesiąca w godzinach od 9:00 do 17.00. Pracujemy w kameralnych grupach i poznajemy ręczne techniki modelowania gliny (m.in. płaty, wałeczki, wygniatanie). Szkliwimy, zdobimy angobami i testujemy różnorodne techniki dekoracyjne – ryt wklęsły i wypukły, odciskanie, ażur, faktura czy sqrafitto. Zapisy i zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy osobiście w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim przy ulicy 19 Stycznia 17a lub telefonicznie pod numerem telefonu 56 649-88-50.

Warsztaty odbywają się w przypadku zapisu min. 10 osób. Koszt udziału w warsztatach uzależniony jest od grupy wiekowej i wynosi od 20 zł do 40 zł. Opiekunowie grup zorganizowanych uczestniczą w warsztatach bezpłatnie. W cenę wliczone są wszystkie materiały, sala dydaktyczna, wypał prac w piecu, pomoc instruktora oraz kawa/herbata/woda.

Wszystkie prace wykonywane na spotkaniach po wysuszeniu wypalane są w piecu i po około 2-3 tygodniach są gotowe do odbioru lub zdobienia różnymi technikami. Prace czekają w pracowni na odbiór przez 1 miesiąc po ostatnim wypale, natomiast po tym terminie nieodebrane dzieła trafiają na cele statutowe Miejskiego Centrum Kultury.

0
1
0
s2smodern
Więcej w tej kategorii: warsztaty »
Powrót na górę