Menu
A+ A A-

Kajaki - Krzysztof Wiśniewski

0
1
0
s2smodern
Kajaki - Krzysztof Wiśniewski

Krzysztof Wiśniewski od bardzo wielu lat pasjonuje się żeglarstwem i kajakarstwem oraz innymi formami turystyki aktywnej. Zainteresowania te realizował m.in. jako opiekun grup kolonijnych na obozach żeglarskich dla dzieci i młodzieży, organizator spływów kajakowych i rejsów żeglarskich jak i ich uczestnik. Zdobyte doświadczenie i umiejętności oraz uprawnienia m.in. sternika jachtowego oraz instruktora kajakarstwa, pozwoliło z powodzeniem organizować i współorganizować spływy o każdej porze roku na Pojezierzu Brodnickim oraz rzekach Drwęca i Wel.

Swoją pasją i radością z pływania chce się podzielić z innymi pokazać, iż nie trzeba szukać daleko, aby zobaczyć piękno natury ,jak można wypocząć płynąc spokojnym nurtem "Księżnej Polskich Rzek" Drwęcy, czy też zmierzyć się z własnymi słabościami pokonując bystrza Welu i mniej dostępne miejsca Gardęgi. Założona  firma "Korsarz" zajmuje się wypożyczaniem sprzętu kajakowego, pełną organizacją spływów kajakowych, cateringiem, wyprawami morskimi na Dorsza. Oferuje możliwość przeżycia niezapomnianych chwil, odpoczynku od gwaru miasta, oderwania się od szarej codzienności. Wrażenia z tak spędzonego wolnego czasu pozostaną w pamięci na długo i skłonią do powrotów na wody naszych pięknych rzek i przeżycia nowych przygód.

Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ proponujemy Państwu:

-nowe kajaki polietylenowe oraz laminatowe 1-2 osobowe, wyposażone w specjalne profilowane, wygodne siedzenia, firmowe kamizelki asekuracyjne i wiosła,
-możliwość transportu uczestników oraz bagażu wzdłuż trasy spływu,
-elastyczność cen i warunków wynajmu kajaków,
- na Państwa życzenie uatrakcyjniamy spływ dodając super ofertę!!! A w niej: strzelanie łuków i kusz oraz paintbal, cały nasz sprzęt jest nowy i posiada niezbędne atesty,
- kładziemy szczególny nacisk na profesjonalizm i bezpieczeństwo,
- posiadmy ubezpieczenie NW,
- kochamy naturę i wszystko co związane z wodą.

Krzysztof Wiśniewski

ul. Słowackiego 2, 87-300 Brodnica

tel. 697-754-161

     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.kajakibrodnica.pl

Szukaj nas na facebooku! 

Dodatkowe informacje

  • mapka:
0
1
0
s2smodern

Media

Powrót na górę