Menu
A+ A A-

Kajaki - Ośrodek Wypoczynkowy HARTEK

0
1
0
s2smodern
Kajaki - Ośrodek Wypoczynkowy HARTEK

Zapraszamy do Ośrodka Hartek, który położony jest w lesie, w pobliżu Welskiego Parku Krajobrazowego (miejscowość Ostaszewo (Hartowiec) - okolice Lidzbarka Welskiego), nad brzegiem Jeziora Hartowiec. W pięknym sosnowym lesie znajdują się łącznie 44 domki 2, 4 i 6 osobowe rozmieszczone na terenie ponad 3 ha. Rozległy teren ośrodka gwarantuje Państwu ciszę i spokój - domki rozmieszczone są w znacznej odległości od siebie. Na terenie ośrodka znajduje się plaża z kąpieliskiem, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, wypożyczalnia sprzętu wodnego, tenis stołowy a także boisko piłki nożnej (tuż obok plaży). Ośrodek Hartek położony jest na leśnej polanie, na brzegu malowniczego Jeziora Hartowieckiego, na pograniczu dwóch wielkich krain turystycznych Mazur Zachodnich i Pojezierza Dobrzyńskiego w południowo zachodniej części woj. Warmińsko - Mazurskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Welski Park Krajobrazowy. Corocznie w maju i czerwcu odwiedzają nas grupy dzieci i młodzieży. Od niedawna połączyliśmy się z sąsiednim Ośrodkim Wczasowym Warmia i możemy zaoferować większy wybór domków.

DOJAZD: Polecamy niedrogi przejazd pociągiem PKP bezpośrednio do stacji HARTOWIEC (trasa kolejowa Warszawa - Gdańsk) lub wynajęcie autokaru w atrakcyjnej cenie.

WYCIECZKI: Proponujemy wypad pod Grunwald i do Malborka, skansen w Olsztynku czy też zwiedzanie Torunia. Dla amotorów - wycieczka statkiem po Kanale Ostródzko - Elbląskim lub Jezioraku. Dla chętnych polecamy spływ kajakowy po rzekach Drwęcy i Wel.

ZAKWATEROWANIE: Na terenie ośrodka dysponujemy jednorazowo około 200 miejscami noclegowymi. 200 miejsc noclegowych w dwu-, cztero- i sześcio- osob., drewnianych domkach letniskowych, domki w różnym standardzie z łazienkami oraz bez łazienek, 4 wygodne pokoje gościnne z TV, łazienką w budynku, łazienka męska (toalety, pisuary, umywalki, natryski z ciepłą wodą) w budynku recepcyjnym, łazienka damska (toalety, umywalki, natryski z ciepłą wodą) w budynku recepcyjnym, toalety ogólnodostepne na terenie ośrodka.

WYPOSAŻENIE OŚRODKA: stołówka na 200 osób, boisko do piłki nożnej, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, ścieżka sportowo-korekcyjna, plac zabaw dla dzieci, amfiteatr z dużym ogniskiem, świetlica na 50 osób, klub i sala TV, plaża, molo, pomost kąpielowy, sprzęt wodny i rowery turystyczne, dyskoteka

Ośrodek wypoczynkowy „Hartek”

Ostaszewo, 14-324 Grodziczno

tel. (23) 696 61 01; 601 355 733

www.hartek.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukaj nas na facebooku!

Dodatkowe informacje

  • mapka:
0
1
0
s2smodern
Powrót na górę