Menu
A+ A A-

Nowomiejski Paszport Turystyczny

0
1
0
s2smodern
Nowomiejski Paszport Turystyczny

Turyści odwiedzający najatrakcyjniejsze regiony naszego kraju przyciągani są do nich różnymi sposobami, które same w sobie stają się interesującą, wakacyjną przygodą. Jeśli taka przygoda połączona jest z dodatkowymi atrakcjami i zniżkami – znacząco wzrasta zainteresowanie ofertą wypoczynku. Takim pomysłem na przyciągnięcie gości jest „Nowomiejski Paszport Turystyczny – Poznaj NOWE!”. Projekt jest skierowany zarówno do mieszkańców, jak i turystów odwiedzających Ziemię Nowomiejską i okolice. Pomysłodawcy tak opracowali paszport, żeby zachęcić turystów do odwiedzenia ciekawych miejsc i zbierania w nich pieczątek, umożliwiających skorzystanie z określonej zniżki. Aby zdobyć paszport, wystarczy wydrukować go ze strony internetowej www.itnowemiasto.pl lub www.nowomiejskipaszport.pl .
Już za parę złotych można także otrzymać paszport w każdym obiekcie turystycznym promowanym w paszporcie. Inicjatorzy projektu zapewniają, że warto skorzystać z oferty turystycznej, ponieważ jej różnorodność gwarantuje poznanie miejsc, usług i ludzi niezwykłych, którzy chcą dzielić się z gośćmi urodą naszego regionu. Jesteśmy przekonani, że „Nowomiejski Paszport Turystyczny – Poznaj NOWE!” przyczyni się do wzmocnienia marki regionu i promocji branży turystycznej, a odwiedzającym dostarczy niezwykłych wrażeń z pobytu na wakacjach.

Serdecznie zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Mieście Lubawskim (ul. Rynek 23), gdzie można zakupić m.in. kubek i inne pamiątki oraz gadżety. Zamówienia można również składać elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Cena: 6,00 zł (+ koszty przesyłki).

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę