Menu
A+ A A-

Gospodarstwo Agro-Ekoturystyczne PLATTÓWKA w Gierzwałdzie

0
1
0
s2smodern
Gospodarstwo Agro-Ekoturystyczne PLATTÓWKA w Gierzwałdzie

Gospodarstwo agroturystyczne położone poza wsią Gierzwałd, w historycznej gminie Grunwald. W pobliżu wiele miejsc, które warto zwiedzić podczas wędrówek samochodowych, rowerowych lub pieszych - Góra Dylewska, najwyższe wzniesienie na Warmii i Mazurach, rezerwat "Czarci Jar" ze źródliskami rzeki Drwęcy i hodowlanymi stawami pstrąga, grodzisko w Domkowie, Muzeum Bitwy pod Grunwaldem. Gospodarstwo "Plattówka" posiada znak promocyjny Dziedzictwo Kulinarne Warmia, Mazury i Powiśle, a ciasteczka kardamonowe wypiekane przez tutejszą gospodynię otrzymały szereg wyróżnień w tym Puchar Marszałka Woj. Warmińsko-Mazurskiego.

Do dyspozycji gości miejsca rekreacyjne, przygotowane w stodole: sauna i stół pingpongowy.

DOJAZD: zjechać z drogi "7" (Warszawa - Gdańsk ) na drogę nr 542 w miejscowości Rychnowo (między Ostródą a Olsztynkiem ) prowadzącą do Gierzwałdu. Przed Gierzwałdem skręcić w prawo zgodnie z oznakowaniem. Miejsca noclegowe: 1 p. 1-osobowy, 1 p. 3-osobowy, 2 p. 2-osobowe z łazienkami oraz całoroczny domek wakacyjny dla 6-10 osób, z parterem przystosowanym do przyjmowania osób na wózku inwalidzkim.
 

Plattówka - Agroturystyka

Gierzwałd 45, 14-107 Gierzwałd

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.platte.plwww.domeknamazurach.com.pl

www.kursy-agroturystyka.pl

tel./fax: +48 (89) 647 20 82

Szukaj nas na facebooku!

Dodatkowe informacje

  • mapka:
0
1
0
s2smodern

Media

Powrót na górę