Menu
A+ A A-

Pensjonat Cykada w Siemianach

0
1
0
s2smodern
Pensjonat Cykada w Siemianach

Zapraszamy Państwa serdecznie do pensjonatu Cykada w Siemianach. Pensjonat położony w samym centrum Siemian, 30 metrów od linii brzegowej Jezioraka, pozwoli zapomnieć o tym, czym było dla Państwa życie w mieście. Żeglarstwo, grzybobranie, spacery po przepięknej okolicy, wycieczki rowerowe, sporty wodne i wiele innych - to tylko część atrakcji, które dla Państwa przygotowaliśmy. Pensjonat Cykada przyjmie swoich gości przez cały rok. Oferujemy dużą ilość miejsc (pokoje 1, 2 oraz 3- osobowe). Dewizą pensjonatu Cykada jest zapewnienie Państwu odpoczynku w przepięknej miejscowości Siemiany, jak również dostarczenie możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Posiadamy duży ogród, gdzie w sezonie letnim organizujemy ogniska z muzyką i śpiewami.Zapraszamy do Pensjonatu Cykada w Siemianach!Kwatery na Pojezierzu Iławskim. Wspaniały, sprzyjający klimat, niezwykła przyroda to jest to, czego potrzebujecie Państwo, aby odpocząć.

Siemiany cechuje to, czego potrzebuje każdy amator podróży, żeglarstwa, wędkarstwa oraz aktywnego wypoczynku. Duma Siemian, czyli jezioro Jeziorak jest najdłuższym spośród wszystkich jezior Polski - aż 27km długości liczy ten wspaniały akwen wodny, będący jednym z najczęściej odwiedzanych jezior przez żeglarzy. Aby przygoda żeglarska miała lepszy smak, podsycony drobną szczyptą ciekawości podróżników, na jeziorze Jeziorak na Pojezierzu Iławskim można dokonać wyprawy na jedną z 16 różnych wysp, a w tym również na największą śródlądową wyspę Europy, czyli Wielką Żuławę.
Wędkarze znajdą również tutaj bogactwo zarybienia tzn. sandacze, szczupaki, węgorze, okonie oraz inne ryby powodują, że do Siemian przyjeżdżają wędkarze, którzy nastawiają się na dużą rybę. Siemiany, położone na malowniczym lewym brzegu tego jeziora, są bazą turystyczną dla turystów z całej Polski, dzięki czemu często odwiedzają ją koneserzy przygód, wędkarze, żeglarze oraz turyści spragnieni odpoczynku od gwaru i zgiełku codziennego życia w dużym mieście.
Aby podróżnicy mogli zaspokoić swoją ciekawość, Siemiany dają im możliwość odwiedzania przytulnych i niezwykle ciekawych zakątków Mazur, jakimi są np. rezerwat kormoranów, jezioro Czerwica. Do jednych z największych atrakcji Siemian zalicza się jezioro Jasne - najczystsze jezioro w Europie. Krystalicznie czysta woda w samym sercu lasu stanowi o uroku i oryginalności tego niezwykłego miejsca.

Pensjonat Cykada
Siemiany 900, 14-216 Siemiany
www.cykada-siemiany.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 502 061 578

Szukaj nas na facebooku!

Dodatkowe informacje

  • mapka:
0
1
0
s2smodern

Media

Powrót na górę