Menu
A+ A A-

Gospodarstwo Agroturystyczne OKSER

0
1
0
s2smodern
Gospodarstwo Agroturystyczne OKSER

Gospodarstwo agroturystyczne "OKSER" znajduje się na terenie bezkresnego kompleksu leśnego, pokrywającego morenowy krajobraz Pojezierza Brodnickiego. W ofercie znajdziesz propozycje umożliwiające wypoczynek, relaks i wyciszenie dzięki: świeżemu powietrzu, długim spacerom (na nogach własnych lub konia), budzeniu się bez budzika, kąpielach w jeziorze, grzybobraniu, odśnieżeniu, rąbaniu drewna... Posiadamy również specjalną ofertę skierowaną do dzieci/młodzieży na okres wakacji szkolnych. U nas dowiesz się, co ciekawego będzie się u nas działo w najbliższym okresie. Przeczytasz o wydarzeniach stałych (Rozpoczęcie sezonu, Hubertus, Noc świętojańska, Wigilia końska) jak i rajdach i przejażdżkach w teren organizowanych dla osób chcących i umiejących. Gdy już będziesz chciał do nas przyjechać, zadzwonić, napisać czy wysłać ciepłe myśli, pomoże Ci w tym kontakt, gdzie znajdziesz zarówno dane teleadresowe jak i mapy umożliwiające dojazd chyba z każdego miejsca Europy. Bazując na posiadanych aktywach, czyli Koniach, Gospodarzu wraz z Gospodynią, Stajni, Pokojach gościnnych, Ujeżdżalni, Okolicy, Pogodzie, Instruktorach, Przyjaciołach: stajni, gospodarza i przyjaciół, oraz innym nie wspomnianym oferujemy:
Nauka jazdy konnej: Czyli rozpoczynając od lonży poprzez stęp, kłus aż do galopu wplatając w to wyjazdy w teren.
Teren/Rajdy: Dla jeżdżących organizujemy wycieczki po przepięknych lasach otaczających stadninę. Ich długość, stopień trudności a także skład zastępu jest zawsze dopasowywany do umiejętności jeźdźców. 
Wczasy (całoroczne): Zarówno dla tych chcących się nauczyć jeździć konno, jak dla pragnących odpocząć od zgiełku miasta oferujemy pokoje gościnne oraz wyżywienie.
Turnusy wakacyjne (lipiec i sierpień): Podczas wakacji (letnich) gospodarstwo organizuje dwutygodniowe wczasy w siodle dla dzieci, młodzieży i rodzin.
Weekend w siodle: Dla firm, grup zorganizowanych udostępniamy nasze gospodarstwo na weekend na zasadzie: stała cena za pokoje gościnne, wyżywienie i jazdy konne.

Posiadamy obiekt całoroczny z pokojami gościnnymi dla 20 osób. W stajni 19 koni pod wierzch. Gospodarz oferuje naukę jazdy konnej, naukę skokków przez przeszkody dla zaawansowanych, jazdy terenowe, obozy jeździeckie - letnie i zimowe, weekendy w siodle, jednodniowe rajdy, przejażdżki bryczkami, pikniki rodzinne, w okresie zimowym - kuligi. Wyżywienie.

Gospodarstwo Agroturystyczne "OKSER" - Mariola Kopczyńska

Szafarnia 65 A, 13 - 306 Kurzętnik

tel. 507 166 378

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukaj nas na facebooku!

Obozy jeździeckie - szukaj na facebooku!

Dodatkowe informacje

  • mapka:
0
1
0
s2smodern
Powrót na górę