Menu
A+ A A-

Rusza nowy konkurs EDEN!

0
1
0
s2smodern
Rusza nowy konkurs EDEN!

Tegoroczna edycja poświęcona będzie „Turystyce i lokalnej gastronomii”. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! Już od 9 kwietnia można będzie zgłosić swoją kandydaturę poprzez specjalny formularz, który zostanie uruchomiony w zakładce "aplikacja konkursowa". 

Rozpoczęcie Konkursu:  09 kwietnia 2015 r.

Termin przyjmowania zgłoszeń drogą on-line: 09 kwietnia  –  08 maja 2015 r.

Zakończenie prac Kapituły i wybór laureatów – 26 maja 2015r.

Oficjalna gala rozdania nagród:  11 czerwca 2015 r.

Idea Projektu

Konkurs EDEN to prestiżowy konkurs zainicjowany przez Komisję Europejską w 2006 roku. Jego celem jest wyłanianie najlepszych destynacji w całej Europie, które nie tylko posiadają bardzo ciekawą i różnorodną ofertę dla turystów, ale również w których z wyjątkowym zaangażowaniem dba się o środowisko przyrodnicze, lokalne dziedzictwo kulturowe, a także gdzie podejmowane są starania o poprawę sytuacji ekonomicznej osób, które tam mieszkają. Projekt EDEN pomaga więc w  rozpowszechnianiu zrównoważonych praktyk stosowanych w wybranych ośrodkach z Unii Europejskiej oraz w przekształcaniu ich na ośrodki całoroczne. Tym samym proces ten ma na celu odciążenie miejsc nadmiernie obciążonych ruchem  turystycznym. Koordynatorem polskiej edycji konkursu jest Polska Organizacja Turystyczna. Co roku wybierany jest inny motyw przewodni konkursu.

Koordynacja projektu w Polskiej Organizacji Turystycznej:

Departament Współpracy Regionalnej 
Anna Księżnik 
tel. +48 22 536 70 25, 
e-mail: aTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.edenpolska.pl/pl/

0
1
0
s2smodern
Powrót na górę